Natychmiast po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia i linkiem, w który należy kliknąć. Po otrzymaniu akceptacji zamówienia rozpoczynamy jego realizację, a Ty będziesz na bieżąco informowany o postępie naszych prac.

 

TERMIN OTRZYMANIA PACZKI = termin wysyłki + czas dostawy

 

Termin wysyłki wynika z dostępności produktów i wybranej formy płatności, podczas gdy czas dostawy zależy od wybranej przez Ciebie formy dostawy.

 

DOSTĘPNOŚĆ PRODUKTÓW

Przy każdym produkcie jest podany termin, który opisuje kiedy produkty mogą zostać przez nas wysłane - od 24 godzin do kilku tygodni (w przypadku produktów sprowadzanych specjalnie z Danii). Produkty oznaczone jako "24h" to asortyment, który znajduje się w naszym sklepie w Krakowie i który wysyłymy natychmiast po zaksięgowaniu środków na naszym rachunku bankowym. Każdy inny status produktu oznacza, że albo towar jest w drodze do nas z Danii, albo jest na zamówienie. W takim przypadku okres oczekiwania jest orientacyjny i zależy od wielu czynników, na które możemy nie mieć wpływu.

Dodatkowo część produktów w naszym sklepie dostępna jest w PRZEDSPRZEDAŻY. Dotyczy to w szczególności nowości, które dopiero pojawią się w sprzedaży. Termin realizacji takiego zamówienia ustalany jest indywidualnie. Należy pamiętać, że wszelkie informacje o terminie realizacji produktów znajdujących się w PRZEDSPRZEDAŻY mają charakter orientacyjny, a sklep AGAMARTIN.COM nie ma wpływu na faktyczny czas kiedy produkty będą dostępne w magazynie.

Dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym stanom magazynowym, może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy się przedłuży - poinformujemy o tym niezwłocznie.

Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki. Można zrealizować zamówienie etapami - w tym celu skontaktuj się z nami lub wpisz odpowiednią adnotację w uwagach do zamówienia. 


 

FORMA PŁATNOŚCI

Płatność online - podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A.

Płatność przelewem - czas realizacji zamówienia jest uzależniony od momentu zaksięgowania wpłaty. W zależności od banku standardowo trwa to do dwóch dni roboczych.

Płatność za pobraniem - nie musisz czekać na zaksięgowanie przez nas wpłaty. Jeśli produkty znajdują się w naszym magazynie zamówienie zostanie wysłane natychmiast. Zapłacisz za nie kurierowi. Ta forma płatności wiąże się z dodatkową opłatą - 25 zł.

 

 

FORMA DOSTAWY

Ze względu na bezpieczeństwo oraz sprawność działania korzystamy z usług tylko renomowanych firm kurierskich. Taka forma wysyłki umożliwia dostarczenie zamówienia w ciągu 1-2 dni roboczych od momentu nadania.

 


copyright © agamartin 2011 - 2021

ZADZWOŃ DO NAS: +48 533 011 400

LUB NAPISZ: INFO@AGAMARTIN.COM